Genel Bilgi

  • Posted by:

Otelimiz

Side Günışığı Apart Otelimiz, Side/Cennetler Mevkiinde bulunmakta olup, Antik Kent, Şehir Merkezi ve Denize yürüme mesafesi uzaklığındadır. Antalya Havaalanına 59 Km, Antalya şehir merkezine ise 79 Km mesafededir. Manavgat’a olan uzaklığımız ise 4 Km’dir. 100 yatak kapasitesi bulunan otelimizde, yetişkin ve çocuklar için 2 adet havuzumuz ve çocuk oyun alanımız faaliyet göstermektedir. 2018 yılı başında

  • Posted by:

1+1 Standart Apartlar

Otelimizde toplam 6 adet 1 + 1 standart apart odası bulunmakta olup, bu oda tipinde, 5 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktayız.  1 + 1 standart apart odalarımızda, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Mutfak Ekipmanları, ücretsiz WİFİ, Klima ve LCD Televizyon bulunmaktadır.

  • Posted by:

1+1 Suit Apartlar

Otelimizde toplam 3 adet 1 + 1 suit apart odası bulunmakta olup, bu oda tipinde, 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktayız.  1 + 1 suit apart odalarımızda, Buzdolabı, Mutfak Ekipmanları, ücretsiz WİFİ, Klima ve LCD Televizyon bulunmaktadır.

  • Posted by:

2+1 Apartlar

Otelimizde toplam 7 adet 2 + 1  apart odası bulunmakta olup, bu oda tipinde,6 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktayız.  2 + 1 apart odalarımızda, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Mutfak Ekipmanları, ücretsiz WİFİ, Klima ve LCD Televizyon bulunmaktadır.

  • Posted by:

Otel Odalarımız

Otelimizde toplam 11 adet standart otel odası bulunmakta olup, bu oda tipinde, 2 veya 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktayız.  1 + 1 standart otel odalarımızda, ücretsiz WİFİ, Klima, Buzdolabı ve TV bulunmaktadır.